65W USB C Type-C AC Charger for Dell LA65NM170, DA30NM150, LA45NM150, 02YKOF, XPS 12 9250, Latitude 11 5175, Latitude 12 7275, Latitude 13 7370, Latitude 14 5480 Power Supply Cord
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
  • Specifications: Input 100-240V~2.5a 50/60Hz, Output Voltage: 5V/9V/12V/15V/20V 3A/3A/3A/3.25A 65W, Connector Size: USB Type-C
  • What You Get: 1 X 65W USB C AC Adapter, 1 X US Power Cord (6FT). If have any problems, we will replace it within 12 months
UPC 751498122209
Brand CHLOLMY
Color Black
Wattage 65 watts
Amperage 3.25 Amps
Portable Yes
Power Plug Type A - 2 pin (North American)
Unit Count 1.0 Count
Item Length 72 Inches
Manufacturer Shenzhen Speed Ronda Electronic Technology Co., Ltd
Model Number AD200325
Power Source Corded Electric
BuiltIn Media 1 power cord (6ft), 1 USB cable
Input Voltage 240 Volts
Mounting Type Wall Mount
Connector Type USB Type C
Current Rating 2.5 Amps, 3 Amps
Output Voltage 15 Volts
Frequency Range 60 hertz
Number of Items 1
Total Usb Ports 1
Specification Met USB-IF
Compatible Devices Laptops
Enclosure Material Plastic
Total USB 30 Ports 1
Additional Features Fast Charging
Customer Package Type Secure Packaging
Number of Power Levels 5
Connectivity Technology USB
Main Power Connector Type 2 Pin